Zdobądź dofinansowanie

na sklep B2B!

Przeniesienie sprzedaży hurtowej do Internetu, to spora innowacja, zgodna z najnowszymi trendami gospodarki. Podjęcie takiej decyzji wiąże się ze sporą zmianą działania przedsiębiorstwa, dlatego ważne jest to, aby dokonać jej we współpracy z doświadczoną firmą IT.

Jeśli chcesz uruchomić własny sklep B2B, który skutecznie zautomatyzuje sprzedaż hurtową, nasza firma wesprze Cię nie tylko w doborze odpowiedniego rozwiązania, ale i w obniżeniu kosztów jego wdrożenia. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci korzystali z systemów, które będą dopasowane do specyfiki ich firm i w efekcie rozwiną ich biznes.

Dlatego ułatwiamy zdobycie funduszy na zakup platformy B2B, na bieżąco monitorując dostępne projekty i dotacje. Nawiązaliśmy współpracę z doświadczoną firmą doradczą, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowania na platformy e-commerce.


Co na tym zyskujesz?

Doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy na wdrożenie platformy B2B

Obniżenie kosztów inwestycji w profesjonalny sklep B2B

Wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów na potrzeby projektu


Sprawdź na jakie dotacje masz szanse! Napisz do nas - doradzimy Ci z czego możesz skorzystać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Aktualne dotacje na sklep B2B

Już 6 września 2021r. zostanie ogłoszony konkurs “Bony na cyfryzację”. Ma on na celu wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wykorzystania technologii cyfrowych i dostosowania modelu działalności w zakresie cyfryzacji do zmian na rynku w wyniku pandemii koronawirusa.

Wsparcie może zostać przeznaczone np. na zakup lub licencjonowanie oprogramowania czy zakup usług niezbędnych do wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego.

Budżet konkursu wynosi 110 mln złotych. Wartości zgłaszanych projektów mogą sięgać od 60.000 zł do 300.000 zł. Poziom dofinansowania wynosi maksymalnie 85%. Nabór wniosków będzie trwał od 20 września do 20 października 2021. Więcej szczegółów na temat konkursu poznamy na początku września.

Jeśli interesuje Cię możliwość pozyskania dofinansowania na sklep B2B - skontaktuj się z nami!

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz