Zdobądź dofinansowanie

na sklep B2B!

Przeniesienie sprzedaży hurtowej do Internetu, to spora innowacja, zgodna z najnowszymi trendami gospodarki. Podjęcie takiej decyzji wiąże się ze sporą zmianą działania przedsiębiorstwa, dlatego ważne jest to, aby dokonać jej we współpracy z doświadczoną firmą IT.

Jeśli chcesz uruchomić własny sklep B2B, który skutecznie zautomatyzuje sprzedaż hurtową, nasza firma wesprze Cię nie tylko w doborze odpowiedniego rozwiązania, ale i w obniżeniu kosztów jego wdrożenia. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci korzystali z systemów, które będą dopasowane do specyfiki ich firm i w efekcie rozwiną ich biznes.

Dlatego ułatwiamy zdobycie funduszy na zakup platformy B2B, na bieżąco monitorując dostępne projekty i dotacje. Nawiązaliśmy współpracę z doświadczoną firmą doradczą, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowania na platformy e-commerce.


Co na tym zyskujesz?

Doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy na wdrożenie platformy B2B

Obniżenie kosztów inwestycji w profesjonalny sklep B2B

Wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów na potrzeby projektu


Sprawdź na jakie dotacje masz szanse! Napisz do nas - doradzimy Ci z czego możesz skorzystać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz