Faktury i rozliczenia

Zawsze aktualne informacje


Faktury i rozliczenia dostępne dla klienta


W Automico B2B Twoi klienci mogą mieć dostęp do zestawień faktur, które do tej pory wystawiła dla nich Twoja firma. Faktury można szybko odnaleźć z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki. Twoi kontrahenci mają także możliwość poznania danych na temat swoich rozliczeń. Dane te są oczywiście w zautomatyzowany sposób pobierane z Twojego programu handlowego i na bieżąco uaktualniane.


Ważne informacje w jednym miejscu


System Automico B2B zapewnia możliwość łatwego pobierania faktur w formacie PDF. Zapewnia także informacje o innych powiązanych z konkretną fakturą dokumentach, stanie jej rozliczenia czy dołączonych do niej uwagach.

Kontakt z przedstawicielem handlowymW systemie Automico B2B klient ma możliwość szybkiego skontaktowania się ze swoim opiekunem handlowym nawet wtedy, gdy przegląda swoje faktury i rozliczenia. Wystarczy jedno kliknięcie i wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Sprawna komunikacja znacznie skraca czas wyjaśniania ewentualnych nieporozumień i powinna być dostępna w każdej nowoczesnej platformie B2B. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapewniamy ją w ramach systemu Automico B2B.Pozostałe możliwości dostępne w zakresie automatyzacji sprzedaży


Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz