Wyświetlanie ogłoszeń

Komunikacja z klientami na najwyższym poziomie


Ogłoszenia na platformie


Platforma B2B pozwoli Ci na skuteczną komunikację dzięki funkcji tworzenia i wyświetlania ogłoszeń dla klientów lub pracowników. Korzystając z ogłoszeń, możesz dzielić się najważniejszymi informacjami i promocjami dla wybranych grup klientów.

Unikniesz sytuacji, w której przekazujesz klientom zbyt wiele informacji, którymi niekoniecznie muszą być zainteresowani (np. ze względu na swój profil). Przedstaw im oferty, które wzbudzą ich prawdziwe zainteresowanie, zwiększając szanse na sprzedaż swoich produktów.Dobór grup odbiorcówPersonalizacja przekazu jest bardzo istotna w procesach sprzedażowych. W Automico B2B z łatwością utworzysz własne grupy odbiorców. Pozwoli Ci to dokonać odpowiedniej segmentacji klientów. Dzięki temu Twoje ogłoszenia będą lepiej dopasowane a tym samym — skuteczniejsze. Dzięki możliwości tworzenia własnych grup, z łatwością wybierzesz odpowiednich odbiorców dla Twoich ogłoszeń.

Możesz tworzyć grupy na podstawie określonych cech lub atrybutów klientów lub stworzyć ogłoszenia dla pracowników Twojej firmy.Wygodne tworzenie ogłoszeńDzięki wbudowanemu edytorowi możesz z łatwością tworzyć estetyczne i przejrzyste komunikaty dla Twoich klientów i pracowników. Bez problemu dodasz do nich media, takie jak obrazy, linki czy załączniki. Tworzenie i edytowanie grup odbiorców dla ogłoszeń także jest bardzo proste i elastyczne. Sam decydujesz, jakie kryteria bierzesz pod uwagę przy tworzeniu grupy.

Co zyskasz?Funkcjonalność umożliwiająca tworzenie i wyświetlanie w systemie B2B ogłoszeń to nieocenione wsparcie dla działań sprzedażowych i organizacyjnych. Ich przygotowanie jest proste, a możesz dzięki nim usprawnić komunikację z klientami i pracownikami.Dlaczego warto?Szybkie dotarcie z informacjami do klientów i pracowników

Proste planowanie i prowadzenie akcji marketingowych

Lista ogłoszeń dla pracowników przydatna przy wdrażaniu nowej kadryPozostałe możliwości dostępne w zakresie automatyzacji sprzedaży

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz