Płatności online

spełniaj najwyższe standardyProfesjonalna sprzedaż B2B


Korzyści płynące z wdrożenia platformy B2B są bardzo duże. Platforma dostarcza licznych oszczędności, usprawnia pracę i poprawia komunikację z klientami. Wiadomo bowiem, jak istotni są klienci i ich satysfakcja. Udogodnienia, które zapewnia im platforma B2B, pomogą Ci utrzymać ich przy sobie i skłonić do większych zakupów. Idealnym uzupełnieniem zakupów przez Internet jest możliwość zapłacenia za nie szybko i online. Większość klientów indywidualnych woli szybkie płatności online od tradycyjnych przelewów. Zapewnij im płatności online w platformie B2B!
Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów
Najlepsze platformy B2B zapewniają swoim klientom tak prostą płatność, jak to tylko możliwe. Właśnie dlatego Automico B2B gwarantuje obsługę płatności online. Twoi klienci na pewno docenią możliwość wykonywania szybkich płatności z pomocą systemu. Ty natomiast zautomatyzujesz proces przyjmowania płatności i uporządkujesz proces sprzedażowy. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaopatrz się w cenioną przez nich funkcjonalność. Skrócenie ścieżki płatności to z pewnością bardzo dobre posunięcie. Klienci cenią swój czas. Oferując im płatności online w swojej platformie, przekonasz ich do siebie, zwiększysz ich satysfakcję i sprawisz, że będą do Ciebie wracali!
Co możesz zyskać?
Wśród korzyści, jakie przyniesie Ci obsługa płatności w platformie B2B z pewnością należy wymienić podniesienie satysfakcji klientów. Oszczędzając czas potrzebny na realizację transakcji internetowych, docenią współpracę z Twoją firmą. Błyskawiczne płatności wyjdą Ci na dobre! Nie tylko dlatego, że przekonasz do siebie klientów, ale również dlatego, że łatwo zweryfikujesz, czy klienci uregulowali już płatności za zakupiony towar, czy też nie.
Pozostałe możliwości dostępne w panelu klienta

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz