Zarządzanie banerami

Wyeksponuj swoją ofertę


W Automico B2B możesz dodawać banery reklamowe, które przyciągną uwagę Twoich klientów. Każdy z nich, logując się do swojego Panelu w platformie B2B zobaczy automatycznie przewijany slider z atrakcyjnymi grafikami. Jak go możesz wykorzystać?

  • Dodać informacje o aktualnych promocjach i wyprzedażach.
  • Zaprezentować nowości w ofercie produktowej.
  • Zachęcić do zapoznania się z najczęściej kupowanymi produktami.
  • Poinformować o dodatkowych korzyściach, np. kilkuprocentowym rabacie za składanie zamówień poprzez platformę B2B, czy o darmowej wysyłce powyżej określonej kwoty zamówienia.

To świetny sposób, by zainteresować klienta dodatkowymi produktami, których samodzielnie mógłby nie wyszukać. Klikając w slajd zostaje przekierowany bezpośrednio do wskazanej kategorii produktowej, dowolnego linku bądź konkretnej sekcji w systemie (np. Promocje). Wszystko zgodnie z tym, co zaplanujesz!Zainteresuj klienta i zwiększ swoją sprzedażRozszerzyłeś swoją ofertę o nową kategorię produktów? Planujesz sezonową wyprzedaż? Chcesz nagrodzić klientów rabatami? A może dodałeś ciekawy wpis na bloga swojej firmy? Poinformuj ich o tym na banerze! Przygotuj atrakcyjne grafiki, ustal czas wyświetlania i zainteresuj klientów dodatkowymi korzyściami.


Dlaczego warto?Zwrócenie uwagi klienta na aktualne promocje

Szansa na powiększenie koszyków zakupowych klientów

Wzrost zysków z zamówień online

Dodatkowy kanał komunikacji z klientemPozostałe możliwości dostępne w zakresie komunikacji

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz