Bezpłatna konsultacja i szkolenie


Czy Automico B2B jest dla mnie?


Dlaczego warto umówić się na krótką konsultację online?

Jeżeli jesteś gotów na to, aby poświęcić nam około kilka minut swojego czasu, z chęcią odpowiemy na poniższe pytania (i jakiekolwiek inne, jakie mogą Cię trapić):

  • Czy tego typu rozwiązanie nadaje się do mojego przedsiębiorstwa?
  • Które z procesów firmy powinny być wsparte przez platformę B2B?
  • Jakich właściwie funkcjonalności potrzebujesz?
  • Jak bardzo elastyczna może być platforma B2B? Czy poradzi sobie z Twoim unikalnym modelem działalności?
  • Jak platforma B2B będzie wyglądała oczami Twojego klienta?


Darmowe szkolenie online - tylko 30 minut

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe i zaproponujemy terminy zdalnych konsultacji lub od razu szkolenia.

Porozmawiamy o Twoich potrzebach, robiąc bezpłatny ich audyt. Zweryfikujemy w ten sposób, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomożemy określić, jak pomoże ono w prowadzonych przez Twoje przedsiębiorstwo procesach, wskażemy też niezbędne funkcjonalności nowego oprogramowania.

Szkolenie z wykorzystania platformy B2B trwa około 30 minut i jest bezpłatne.

Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin bezpłatnego szkolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.