Integracja B2B z Comarch ERP XL

sposób na sprawną pracę

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na automatyzację sprzedaży, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy system Automico B2B, który pomoże Ci usprawnić komunikację z klientami, zwiększyć sprzedaż i jednocześnie zmniejszyć koszty funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Wśród funkcji naszego systemu B2B znajdziesz między innymi niezwykle praktyczne zarządzanie uprawnieniami użytkowników — zarówno Twoich pracowników, jak i klientów. Z naszą platformą B2B łatwiejsza stanie się obsługa zapytań ofertowych i zamówień hurtowych. Spersonalizowany pulpit klienta i oferta produktowa pozwoli zwięszyć satysfakcję Twoich klientów, a integracja z programem handlowym przyniesie Ci znaczną oszczędność czasu!Obszary, które wspiera integracja B2B z Comarch ERP XL  • Dzięki integracji Automico B2B z Comarch ERP XL Twoja oferta będzie zawsze aktualna! Nasz system B2B zadba o jej automatyczne przenoszenie, a Ty możesz zająć się w tym czasie ważniejszymi sprawami.
  • Wszystkie zamówienia, które Twoi klienci złożą w platformie B2B trafią automatycznie do programu Comarch ERP XL. Zamówienia lądują tam pod postacią dokumentu RO — rezerwacja odbiorcy.
  • Również dokumenty handlowe podlegają automatycznemu tranferowi z Comarch ERP XL do Automico B2B. Co więcej, istnieje możliwść automatyczej wysyłki zaimportowanych dokumentów bezpośrednio do Twoich kontrahentów. To skuteczny sposób na redukcję kosztów związanych z obiegiem dokumentów.
Integracja B2B z Comarch ERP XL — przebiegProces integracji B2B z programem handlowym jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu możesz oszczędzić czas i pieniądze. Ogromną korzyścią zapewnianą przez integrację jest stały dostęp Twoich klientów do stanów magazynowych, faktur czy rozrachunków. Wśród danych importowanych do platformy B2B znajdują się także informacje o kontrahentach, produktach, rabatach i cenach. Z systemu Automico B2B eksportowane są natomiast zamówienia klientów.Obszary, w jakich przebiega integracja B2B z Comarch ERP XL  • kartoteki kontrahentów wraz z limitami kupieckimi, poziomami cenowymi, rabatami oraz cenami specjalnymi
  • stany magazynowe, produkty i ich ceny
  • dokumenty magazynowe
  • zamówienia kontrahentów
  • rozliczenia i faktury

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz