Integracja B2B z WAPRO ERP

sposób na sprawną pracę

System Automico B2B to prosta w obsłudze i intuicyjna platforma, która usprawnia sprzedaż hurtową online. Funkcje naszego systemu B2B zapewniają automatyzację procesów, dzięki której możesz liczyć na wzrost sprzedaży, obniżenie kosztów funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa oraz sprawną komunikację z klientami. Jedną z istotnych funkcji systemu Automico B2B jest integracja z popularnymi programami handlowo-magazynowymi, w tym również z Asseco WAPRO ERP. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki integracji systemu B2B z programem handlowym!Jakie problemy rozwiązuje automatyczna integracja B2B z Asseco Wapro Wf-Mag?  • Oferta produktowa w systemie B2B podlega automatycznej aktualizacji. Dzięki temu ryzyko popełnienia błędu przy przenoszeniu danych zostaje zminimalizowane. Zostają także ograniczone koszty związane z transferem danych pomiędzy systemami.
  • Składane przez Twoich klientów zamówienia również są wymieniane między systemami bez konieczności Twojej ingerencji. Możesz być pewien, że transfer zamówień z systemu B2B do programu Wf-Mag zapewni Tobie i Twoim pracownikom znaczną oszczędność czasu.
  • W zakres danych przenoszonych między systemami wchodzą także wszystkie dokumenty handlowe. Przenoszą się one automatycznie z programu Wf-Mag do Automico B2B. Mogą też zostać automatycznie wysłane do klienta.
Integracja B2B z Asseco WAPRO ERP — zasada działaniaIntegracja odbywa się automatycznie. Twój klient ma dzięki temu dostęp do aktualnych informacji o stanie swoich faktur, rozrachunków, a także – jeśli zechcesz – o aktualnych stanach magazynowych. Do Automico B2B automatycznie przenoszone są również wybrane dane o produktach, kontrahentach, cenach i rabatach. Zamówienia wystawiane w AutomicoB2B pojawiają się w WF-Mag automatycznie – nie trzeba ich przepisywać, nie ma zatem możliwości popełnienia błędu.Zakres, w jakim przebiega integracja B2B z Asseco WAPRO ERP  • kartoteki klientów, limity, poziomy cenowe, rabaty, ceny specjalne
  • towary, ceny, stany magazynowe
  • sprzedaż i rozliczenia
  • dokumenty magazynowe
  • zamówienia

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz