Integracja Automico B2B z Comarch ERP Optima

sposób na sprawną pracę

Automico B2B to prosta platforma automatyzująca sprzedaż hurtową. Nasz system B2B jest systemem mobilnym, co oznacza, że możesz z niego korzystać bez względu na porę dnia czy miejsce, w którym się znajdujesz. Wystaczy, że masz ze sobą urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Wdrożenie systemu Automico B2B jest nieskomplikowanym i przebiegającym sprawnie procesem — szacunkowy czas trwania wynosi zaledwie kilka dni. Jego wykorzystanie przynosi natomiast łatwo dostrzegalne korzyści — wzrost sprzedaży, obniżenie kosztów funkcjonowania firmy i usprawnienie komunikacji klientami. Przekonaj się, w jaki sposób Automico B2B może wesprzeć Twoją firmę!Co zapewnia integracja B2B z Comarch ERP Optima?  • Integracja obu systemów gwarantuje, że Twoja oferta w serwisie będzie aktualizowała się sama — bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Integracja położy kres nużącemu i czasochłonnemu przepisywanie danych, zastanów się więc, na co spożytkujesz zaoszczędzony czas!
  • Dzięki integracji B2B z programem handlowym zamówienia Twoich klientów również podlegają samoczynnemu przenoszeniu (w systemie Comarch lądują pod postacią dokumentu RO — rezerwacja odbiorcy). Nie musisz ich więcej przepisywać, nie narażasz się na ryzyko popełnienia błędów i praca od razu staje się przyjemniejsza!
  • Automico B2B pobiera także z systemu Comarch ERP Optima dokumenty handlowe, które może następnie wysłać do Twoich kontrahentów. Nasz system B2B jest nieocenionym wsparciem w tym zakresie!Jak działa integracja B2B z Comarch ERP Optima?Cały proces związany z przenoszeniem danych pomiędzy systemami odbywa się automatycznie. Twoi klienci zyskują aktualną wiedzę o swoich rozliczeniach, a także — jeśli zechcesz — o aktualnych stanach magazynowych. Natomiast Ty i Twoi pracownicy macie zawsze pod ręką bazę informacji o produktach, kontrahentach, cenach i rabatach. Na dodatek, również zamówienia składane w Automico B2B pojawiają się w Comarch ERP Optima automatycznie.Zakres integracji Automico B2B z Comarch ERP Optima  • informacje o Twoich klientach, ich kredytach kupieckich, cenach i rabatach
  • wszystkie Twoje produkty oraz stany magazynowe
  • dokumenty sprzedażowe
  • dokumenty magazynowe
  • zamówienia składane przez Twoich klientów

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz