Integracja B2B z Subiekt Nexo

Automatyczna, dwukierunkowa wymiana danych

Automico B2B to platforma, której celem jest zwiększenie sprzedaży hurtowej w Twojej firmie. Oferuje wiele funkcji, których zadaniem jest automatyzacja sprzedaży, samoobsługa klienta, wspomaganie pracy handlowców czy usprawnienie komunikacji z kontrahentami.

Najmocniejsze cechy naszej platformy to:

 • brak limitów zamówień, produktów, kontrahentów – nie będziesz płacił więcej, cieszymy się z każdego kolejnego zamówienia w Twojej platformie;
 • elastyczność – możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb;
 • mnogość funkcji – stawiamy na automatyzację;
 • integracje z wieloma systemami m.in. z Subiekt Nexo.Na czym polega integracja B2B z Subiekt Nexo?Integracja B2B z Subiekt Nexo jest dwukierunkowa tzn. obejmuje import i export. Samo połączenie z Subiektem odbywa się za pomocą Sfery. Synchronizacja danych odbywa się przyrostowo, co oznacza, że dane utworzone po stronie Nexo będą od razu widoczne w systemie Automico B2B. Natomiast zmiana w pobranych wcześniej danych będzie widoczna po pełnej synchronizacji (raz na dobę). Integracja pozwala na składanie zamówień po stronie platformy B2B i automatyczne przeniesienie ich do systemu Nexo.Zakres integracji B2B z Subiekt NexoDo Nexo przesyłamy:

 1. Zamówienia

Z Nexo pobieramy:

 1. Jednostki miary
 2. Stawki VAT
 3. Grupy produktowe (cenowe)
 4. Grupy pracownicze
 5. Magazyny
 6. Klienci
 7. Asortyment
 8. Cechy asortymentu i ich wartości
 9. Rabaty
 10. Faktury
 11. Stany magazynowe

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz