Nasi klienci

Skuteczne wdrożenie platformy B2B w firmie

Jesteśmy rodzimym producentem platform B2B dla prężnie rozwijających się firm handlowych. W naszej ofercie znajdują się również narzędzia wspierające zarządzanie usługami oraz systemy CRM.

Automico B2B należy do czołówki najbardziej rozpoznawalnych platform B2B na krajowym rynku. Na tle licznej konkurencji nasze oprogramowanie wyróżnia się elastycznością, która pozwala dopasować go do wielu różnorodnych branż.

Nasi Klienci doceniają również fakt, że nie wprowadzamy do Automico B2B żadnych limitów lub prowizji od sprzedaży a system bezproblemowo łączy się z programami handlowo - magazynowymi. Poniżej z dumą prezentujemy listę firm, które wybrały Automico B2B i się rozwijają za jego pomocą.

Jesteśmy także producentem dedykowanej platformy do sprzedaży hurtowej, Aura Business, skierowanej do dużych firm. Zachęcamy do poznania referentów (kliknij tutaj, aby zobaczyć listę).

Automico B2B otworzył naszą firmę na sprzedaż internetową.To wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy lubią samoobsługę. Dzięki systemowi możemy sprzedawać 24/7, a koszty obsługi zmalały.

Automico B2B opinie - KG Elektronik

Grzegorz Komaniecki

KG Elektronik

Automico B2B dużo zmienił. Dzięki niemu możemy obsłużyć więcej klientów w tym samym czasie. Przyspiesza naszą pracę, pozwala lepiej zorganizować sprzedaż hurtową. Koszty obsługi pojedynczego klienta spadły po rozpoczęciu współpracy z firmą Questy.

Platforma B2B opinie - Remondis

Dariusz Witański

REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.

Wdrożenie systemu Automico B2B pozwoliło nam na redukcję kosztów obsługi klienta. Informacje na temat naszej aktualnej oferty produktowej są zawsze dostępne online, a nasi klienci mogą samodzielnie dokonywać zakupów.

Platforma B2B opinie - Himal Sport

Piotr Sikorski

Himal Sport S.C.

Z Automico korzystamy w naszej firmie od 6 miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu, jak i serwisu. Wykonaliśmy kilka dodatkowych aktualizacji, co jeszcze bardziej ułatwiło nam pracę. Polecam!

Platforma B2B opinie - Adgo

Adgo

Higiena Serwis - ogólnopolski dostawca urządzeń i środków czystości dla firm, hoteli i zakładów przemysłowych korzysta z programu AUTOMICO B2B oraz Synergius CRM. Dzięki programowi B2B możemy sprawniej i szybciej obsługiwać naszych klientów oraz pozyskiwać nowych klientów, dla których praca w B2B jest wymogiem. Platforma ułatwia naszym klientom dostęp do naszej oferty, zamówień, dokumentów i kontaktu z nami. Wprowadzenie CRM dla działu handlowego i obsługi klientów usprawniło pracę handlowcom, zarządzanie szansami sprzedaży, koordynowanie pracy zespołu, analiz sprzedażowych oraz zachowuje całą historię współpracy. Program Automico i Synergius CRM posiada wiele zalet. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Możemy też liczyć na pomoc działu technicznego.

Platforma B2B opinie - Higiena Serwis

Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz

Higiena Serwis Sp. J.

Wdrożenie systemu Automico B2B wyraźnie zwiększyło konkurencyjność naszej firmy, bowiem jesteśmy teraz w stanie obsłużyć więcej klientów we właściwie nienormowanym czasie. Nasi klienci również chwalą sobie to rozwiązanie - jest szybkie i wygodne, a zamówienia mogą składać o dowolnej porze.

Platforma B2B opinie - INQ Print

Bartosz Czajkowski

INQ Print

Zaufali nam między innymi:

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz