Nasi klienci

Skuteczne wdrożenie platformy B2B w firmie

Jesteśmy rodzimym producentem platform B2B dla prężnie rozwijających się firm handlowych. W naszej ofercie znajdują się również narzędzia wspierające zarządzanie usługami oraz systemy CRM.

Automico B2B należy do czołówki najbardziej rozpoznawalnych platform B2B na krajowym rynku. Na tle licznej konkurencji nasze oprogramowanie wyróżnia się elastycznością, która pozwala dopasować go do wielu różnorodnych branż.

Nasi Klienci doceniają również fakt, że nie wprowadzamy do Automico B2B żadnych limitów lub prowizji od sprzedaży a system bezproblemowo łączy się z programami handlowo - magazynowymi. Poniżej z dumą prezentujemy listę firm, które wybrały Automico B2B i się rozwijają za jego pomocą.

Jesteśmy także producentem dedykowanej platformy do sprzedaży hurtowej, Aura Business, skierowanej do dużych firm. Zachęcamy do poznania referentów (kliknij tutaj, aby zobaczyć listę).

Współpraca z firmą Questy od samego początku była „skazana na sukces”. Wprowadzenie Automico B2B i Serwis Plannera zdecydowanie ułatwiło zbieranie zamówień internetowych od kontrahentów, pracę przedstawicieli handlowych w terenie, obsługę zamówień na poziomie działu sprzedaży jak również obsługę samego procesu reklamacyjnego. Czy zdecydowalibyśmy się na takie rozwiązanie ponownie? Myślę, że zdecydowanie tak.

Automico B2B opinie - Metal-Hurt

Magdalena Wieczorkowska-Araújo

P.H.U. Metal-Hurt

Poszukiwaliśmy prostego systemu, który usprawni naszą pracę i spełni oczekiwania klientów. Trafiliśmy na Automico B2B i jesteśmy bardzo zadowoleni. Możemy szybciej obsługiwać zamówienia oraz zapewniamy lepszą obsługę klientów – nawet zagranicznych.

Automico B2B opinie - POLDOM

Robert Jazgarski

POLDOM

Współpraca z firmą Questy zaczęła się od małych niepewnych kroków w celu usprawnienia przepływu zamówień między Vector SH – kontrahent. Profesjonalne podejście Questy do złożonych potrzeb Vector SH oraz ich rozwiązanie okazało się krokiem milowym w komunikacji z kontrahentami.

Automico B2B opinie klienci - Vector SH

Wojciech Kołodziejczyk

Vector Systemy Higieniczne

Wdrożenie systemu Automico B2B pozwoliło nam na redukcję kosztów obsługi klienta. Informacje na temat naszej aktualnej oferty produktowej są zawsze dostępne online, a nasi klienci mogą samodzielnie dokonywać zakupów.

Automico B2B opinie klienci - Himal

Piotr Sikorski

Himal Sport S.C.

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą urządzeń i środków czystości dla firm, hoteli i zakładów przemysłowych. Korzystamy z programu Automico B2B oraz Synergius CRM. Dzięki programowi B2B możemy sprawniej i szybciej obsługiwać naszych klientów oraz pozyskiwać nowych klientów, dla których praca w B2B jest wymogiem. Platforma ułatwia naszym klientom dostęp do naszej oferty, zamówień, dokumentów i kontaktu z nami. Wprowadzenie CRM dla działu handlowego i obsługi klientów usprawniło pracę handlowcom, zarządzanie szansami sprzedaży, koordynowanie pracy zespołu, analiz sprzedażowych oraz zachowuje całą historię współpracy. Program Automico B2B i Synergius CRM posiada wiele zalet. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Możemy też liczyć na pomoc działu technicznego.

Automico B2B opinie klienci - Higiena

Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz

Higiena Serwis Sp. J.

Wdrożenie systemu Automico B2B wyraźnie zwiększyło konkurencyjność naszej firmy, bowiem jesteśmy teraz w stanie obsłużyć więcej klientów we właściwie nienormowanym czasie. Nasi klienci również chwalą sobie to rozwiązanie - jest szybkie i wygodne, a zamówienia mogą składać o dowolnej porze.

Automico B2B opinie klienci - INQ

Bartosz Czajkowski

INQ Print

Poznaj historię sukcesu naszych klientów.

Zapoznaj się z case study

Zaufali nam między innymi:

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz