Newsletter

Zachęć klientów do zakupów


Newsletter w systemie B2B


Aby skutecznie prowadzić sprzedaż hurtową, na pierwszym miejscu należy postawić swoich klientów. Należy dbać o relacje z nimi i być z nimi w stałym kontakcie. Ale jak to zrobić, kiedy sprzedajesz swoje produkty setkom czy też tysiącom firm? Z systemem Automico B2B nie powinno Ci to sprawić najmniejszego problemu. Nasza platforma B2B pozwoli Ci w łatwy sposób obsługiwać wysyłkę newslettera.


Personalizacja w sprzedażyZ użyciem newslettera możesz w maksymalnym stopniu spersonalizować swój przekaz marketingowy. Wystarczy, że stworzysz odpowiednie grupy odbiorców i unikniesz tym samym wysyłania jednakowej treści do wszystkich klientów. Zamiast tego wyślesz wiadomości e-mail z informacją o promocjach w pełni dopasowane do preferencji Twoich partnerów biznesowych. Klienci bardzo cenią sobie indywidualne podejście, możesz więc być pewien, że z większym entuzjazmem przyjmą wiadomości przygotowane specjalnie dla nich. Informuj klientów o promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych, korzystając z newslettera. Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil, a pozwoli zachęcić Twoich partnerów biznesowych do logowania się do platformy i aktywnego zamawiania!


Co możesz zyskać?Przede wszystkim zapewnisz swoim kontrahentom aktualne informacje o pozycjach produktowych, promocjach lub istotnych zmianach. Newsletter to także kolejny skuteczny kanał komunikacji z klientami. Kanał, który komunikację usprawnia i pozwala Ci zaoszczędzić wiele czasu. Co jeszcze? Wysyłka newslettera odbywa się z poziomu systemu Automico B2B. Oznacza to, że nie ma konieczności angażowania do tego innych platform czy systemów.Pozostałe możliwości dostępne w zakresie komunikacji

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz