Oferta bez zalogowania

Udostępnij Twój katalog produktówOferta bez zalogowania

Jeśli prowadzisz sprzedaż hurtową, to na pewno wiesz, jak istotne jest, aby prezentować swoim klientom atrakcyjną ofertę produktową. Zawsze dostępna, umożliwiająca różne tryby podglądu, zawierająca ciekawe opisy, zdjęcia dobrej jakości, indywidualne cenniki — tak, to jest dobra oferta produktowa, którą Twoi klienci z pewnością docenią. A co z całą masą klientów, którzy jeszcze nie nawiązali współpracy z Twoją firmą? Jak przekonać ich, że sprzedawane przez Twoją firmę produkty są atrakcyjne? Pokaż swoją ofertę produktową także im!
Pokaż swoją ofertę potencjalnym klientom
Pomoże Ci w tym nasza platforma B2B, która zapewnia możliwość prezentowania Twojej oferty produktowej niezalogowanym użytkownikom. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że Twoi potencjalni klienci także mają dostęp do sprzedawanych przez Twoją firmę produktów. Udostępniając im informacje o Twojej ofercie produktowej, zwiększasz swoje szanse na wzbudzenie ich zainteresowania, a tym samym rozszerzenie grona Twoich partnerów biznesowych. Im więcej osób ma dostęp do Twojego katalogu produktów, tym większa jest Twoja szansa na sprzedaż.


Zapewnij udogodnienia aktualnym klientom
Niekiedy Twoi aktualni klienci, którzy regularnie dokonują zakupów w Twojej firmie, także potrzebują możliwości dostępu do katalogu produktów bez konieczności logowania się do platformy B2B. Zadbaj o ich komfort i umożliw im to, a z pewnością zwiększysz ich satysfakcję z współpracy z Twoją firmą!
Pozostałe możliwości dostępne w zakresie automatyzacji sprzedaży

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz