Wielojęzyczność

Profesjonalna obsługa klientów zagranicznych


Usprawnij komunikację z klientem

Wdrożenie platformy B2B to bardzo dobry krok w kierunku rozwoju firmy i zwiększenia sprzedaży hurtowej. Odpowiednie funkcje systemu pozwolą Twojej firmie zaoszczędzić spore ilości czasu i pieniędzy. Sprzedaż online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu to ułatwienie dla Twoich klientów. Ułatwienie, które z pewnością docenią.Komunikacja międzynarodowa

Dzięki platformie B2B możesz usprawnić komunikację ze swoimi klientami – z pomocą wbudowanego komunikatora, funkcji newslettera czy też ogłoszeń i promocji. Ale to nie wszystko! Jeśli Twoja firma pracuje w międzynarodowym środowisku i poza klientami posługującymi się językiem polskim obsługuje także klientów zza granicy, również nie musisz się martwić. Wielojęzyczność to kolejna z przydatnych funkcji, w którą został wyposażony system Automico B2B. Przygotowany w języku angielskim i niemieckim interfejs jest równie czytelny jak jego oryginalna wersja.

WielojęzycznośćAutomico B2B to platforma przygotowana z myślą o wygodzie użytkownika, dlatego do zmiany języka interfejsu wystarczy jedno kliknięcie. Bardzo łatwe jest także dodawanie opisów produktów w różnych wersjach językowych. Masz także możliwość dodawania własnych, niestandardowych tłumaczeń w systemie. Wystarczy podanie tekstu źródłowego oraz tłumaczenia i gotowe! Jeśli ilość dodanych przez Ciebie tłumaczeń okaże się pokaźna – nie przejmuj się. Możesz skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, w kilka sekund odnaleźć interesujące Cię tłumaczenie, edytować je lub też usunąć.

W połączeniu z funkcją wielowalutowości Automico B2B zapewni ci kompleksową i niezwykle profesjonalną obsługę klientów zagranicznych!


Materiały how-to

13 Jak skonfigurować wielojęzyczność?

Z materiału dowiesz się:

  • gdzie znaleźć zakładkę wielojęzyczności,
  • jak ustawić tłumaczenia w systemie.Sprawdź, jak działa wielowalutowość

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz