Wielowalutowość i wielojęzyczność

Najwyższej klasy obsługa klientów zagranicznych

Wdrożenie w firmie platformy Automico B2B jest niezwykle istotnym krokiem w kierunku rozwoju organizacji oraz zwiększania sprzedaży hurtowej. Odpowiednie funkcje systemu nie tylko pozwolą Ci na zaoszczędzenie sporej ilości czasu i pieniędzy, ale i pomogą w wejściu na rynki zagraniczne oraz dotarciu do klientów obcojęzycznych. Hurtowa sprzedaż w międzynarodowym środowisku jeszcze nigdy nie była tak prosta – dzięki Automico B2B obsłużysz klientów w wielu różnych językach oraz za pośrednictwem szerokiej gamy walut.

Wszystko to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Zyskaj przewagę nad konkurencją

Dostępna w systemie Automico B2B wielowalutowość jest znacznym udogodnieniem w przypadku współpracy z partnerami biznesowymi operującymi różnymi walutami. Obsługa w platformie sprzedażowej szerokiej gamy różnych walut to świetny sposób na dotarcie do wielu nowych klientów, zapewnienie przewagi nad konkurencją oraz zwiększenie atrakcyjności firmy na rynku. Jej obsługa jest bardzo łatwa i zawsze daje Twoim klientom dostęp do niezbędnych dla nich informacji.

Dzięki obsłudze wielowalutowości przez platformę Automico B2B, cenniki sprzedawanych przez Twoją firmę produktów mogą być przedstawiane w aż sześciu różnych walutach: złotych, euro, funtach brytyjskich, koronie szwedzkiej, hrywnach ukraińskich oraz amerykańskich dolarach. Twój klient sam może zdecydować, w jakiej walucie chce oglądać ceny Twoich produktów oraz dokonywać transakcji – wystarczy jedno kliknięcie.

Przeliczanie cen na poszczególne waluty przeprowadzane jest automatycznie za pośrednictwem samej platformy Automico – nie musisz więc robić tego ani Ty, ani Twoi klienci. Dzięki możliwości operowania różnymi walutami w systemie e-commerce zawsze będziesz w stanie czytelnie i przejrzyście zaprezentować swoją ofertę poszczególnym kontrahentom, bez względu na preferowany przez nich środek płatniczy. Co więcej, wielowalutowość w Automico B2B obejmuje nie tylko samą ofertę produktową, ale i pozwala na generowanie wszystkich dokumentów handlowych w wybranej przez Ciebie walucie.

Komunikacja międzynarodowa

Automico B2B oferuje wiele różnych sposobów na zwiększenie efektywności komunikacji z Twoimi klientami. Jedna z nich opiera się na usprawnieniu działania przedsiębiorstwa w międzynarodowym środowisku dzięki wielojęzyczności interfejsu, umożliwiającej obsługę klientów zza granicy w kilku różnych językach.

Automico B2B to platforma sprzedażowa przygotowana przede wszystkim z myślą o wygodzie użytkownika, do zmiany języka całego interfejsu wystarczy więc jedynie jedno kliknięcie. Obsługa wielojęzyczności systemu jest też równie łatwa po stronie administratora witryny – dodawanie opisów produktów lub ich poszczególnych specyfikacji w różnych wersjach językowych jest wyjątkowo intuicyjne i komfortowe. Podobnie jak w przypadku wielowalutowości, tak i w kwestii obsługi wielu języków system Automico B2B obejmuje nie tylko ofertę produktową, a również generowanie wszystkich dokumentów handlowych.

W obecnym standardzie systemu znajduje się tłumaczenie aż na cztery różne języki: polski, angielski, niemiecki oraz rosyjski. W celu spełnienia oczekiwań naszych klientów, system Automico B2B posiada również funkcję tłumaczeń niestandardowych. Dzięki temu masz możliwość łatwego tłumaczenia dodatkowych elementów systemu, np. własnych nazw widżetów – wystarczy, że podasz tekst źródłowy i gotowe tłumaczenie. W sytuacji, kiedy liczba dodanych przez Ciebie tłumaczeń okaże się bardzo duża, możesz skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, w kilka sekund odnaleźć interesujące Cię tłumaczenie, edytować je lub też usunąć.

Obejrzyj przygotowane przez nas materiały, by dowiedzieć się jak skonfigurować wielowalutowość i wielojęzyczność w platformie Automico B2B:

Jak skonfigurować wielowalutowość w Automico B2B?

Jak dodać własne tłumaczenia w platformie sprzedażowej?

Poznaj też inne funkcje systemu Automico B2B:

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz