Wielowalutowość

profesjonalna obsługa klientów zagranicznych


Zwiększ atrakcyjnosć firmy na rynku

Twoja firma prowadzi sprzedaż hurtową w międzynarodowym środowisku? Poza klientami biznesowymi z kraju, obsługujesz także masę klientów zza granicy? Świetnie się składa, ponieważ platforma Automico B2B została przygotowana z myślą o firmach takich jak Twoja.Zyskaj przewagę nad konkurencją

Dostępna w systemie wielowalutowość to znaczne udogodnienie w przypadku współpracy z partnerami biznesowymi operującymi różnymi walutami. Decydując się na platformę B2B obsługującą wielowalutowość, zapewniasz sobie przewagę nad konkurencją i zwiększenie atrakcyjności Twojej firmy na rynku.Jak działa wielowalutowość w platformie B2B?

Cenniki sprzedawanych przez Twoją firmę produktów mogą być przedstawiane w różnych walutach, np. EUR lub USD. Za automatyczne przeliczanie cen odpowiedzialna jest platforma B2B, nie musisz więc tego robić ani Ty, ani Twoi klienci. Obsługa wielowalutowości w Automico B2B jest bardzo łatwa i daje Twoim klientom dostęp do niezbędnych dla nich informacji. Możliwość operowania kilkoma walutami w platformie B2B to sposób na czytelną prezentację Twojej oferty klientom — bez względu na to, w jakiej walucie dokonują oni zakupów. To także możliwość generowania dokumentów handlowych w wybranej przez Ciebie walucie.

W połączeniu z funkcją wielojęzyczności Automico B2B zapewni ci kompleksową i niezwykle profesjonalną obsługę klientów zagranicznych!

Materiały how-to

13 Jak skonfigurować wielowalutowość?

Z materiału dowiesz się:

  • gdzie znaleźć zakładkę wielowalutowości,
  • jak ustawić opcję wielowalutowości w systemie.
Sprawdź, jak działa wielojęzyczność

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz