Case Studies

Historie sukcesu naszych klientów

P.H.U. Metal-Hurt

Przedsiębiorstwo P.H.U. Metal-Hurt to renomowany importer i dystrybutor armatury sanitarnej na terenie całej Polski. Od 1991 roku firma skutecznie buduje mocną i stabilną pozycję na rynku, stale zwiększając swoje obroty i rozwijając sprzedaż w całym kraju. Poprzez profesjonalną obsługę i edukację klienta, firma dąży do spełnienia jego oczekiwań i zapewnienia pełnej satysfakcji. Naturalnym krokiem dla Metal-Hurt było zatem poszukiwanie rozwiązań informatycznych, które najpierw usprawniły sprzedaż hurtową firmy, a następnie – jej proces reklamacyjny. Przeczytaj case study i sprawdź, co firmie udało się osiągnąć przy wykorzystaniu naszego oprogramowania.

platforma b2b dla branży armatury sanitarnej

Branża: armatura sanitarna

POLDOM

POLDOM to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i dystrybucją albumów oraz ramek fotograficznych. Mierząc się z wyzwaniami tradycyjnej obsługi klientów biznesowych, firma zdecydowała się na sprzedaż internetową z wykorzystaniem platformy Automico B2B. Chcesz dowiedzieć się jakie efekty wspólnie osiągnęliśmy? Przeczytaj więcej i dowiedz się o rezultatach.

platforma b2b dla dystrybutora akcesoriów fotograficznych

Branża: poligrafia

Vector Systemy Higieniczne

Vector–SH to wiodące przedsiębiorstwo na Śląsku w branży urządzeń i artykułów higienicznych, które obsługuje zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Celem wdrożenia platformy B2B w firmie było wprowadzenie samoobsługi klienta i zwiększenie efektywności pozyskiwania zamówień hurtowych od kontrahentów. Przeczytaj case study już teraz i dowiedz się, jak przebiegało wdrożenie oraz jakie były jego efekty.

platforma b2b dla dystrybutora urządzeń i artykułów higienicznych

Branża: artykuły chemiczne

Higiena Serwis

Higiena Serwis jest ekspertem w zakresie realizacji dostaw najwyższej jakości środków czystości dla partnerów biznesowych. Dążąc do eliminacji powtarzalnych i czasochłonnych działań w obsłudze klienta oraz sposobu na podgląd wszystkich kluczowych informacji w jednym miejscu, firma zdecydowała się na wdrożenie Automico B2B. Jak przebiegała nasza współpraca i jakie są jej rezultaty? Sprawdź już teraz!

platforma b2b dla dostawcy profesjonalnych środków czystości

Branża: chemia gospodarcza

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz