Indywidualne szablony dokumentów

Zadbaj o wizerunek firmy


Indywidualne szablony dokumentów

Oprócz dostępu do standardowych szablonów dokumentów w naszej platformie B2B istnieje też możliwość tworzenia własnych. Możliwość tworzenia indywidualnych szablonów dokumentów daje Ci pełną swobodę w zakresie decydowania o wyglądzie wystawianych przez Twoją firmę dokumentów handlowych. Mogą one zostać skonfigurowane zgodnie z Twoimi preferencjami, możesz także edytować je, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Masz również możliwość tworzenia odmiennych wzorów dokumentów dla różnych kontrahentów. Wszelkie zmiany czy poprawki możesz wykonywać z poziomu systemu, co znacznie ułatwi takie działania.


Brak limitów


Tak samo jak w przypadku zamówień, produktów i kontrahentów, tak i w przypadku szablonów dokumentów nie obowiązują żadne limity. Możesz stworzyć dowolną ich liczbę. Tworzenie i edycja szablonów dokumentów odbywa się za pomocą edytora tekstowego bądź edytora HTML. Z użyciem wygodnej wyszukiwarki w łatwy sposób możesz także odnaleźć konkretny szablon.
Dbaj o wizerunek


Tworząc spójne i estetyczne wzory dokumentów wpływasz na wizerunek swojej firmy. Klienci na pewno będą Cię traktowali poważniej, jeśli będziesz udostępniał im profesjonalnie wyglądające faktury, dokumenty zamówienia czy oferty. Wygląd tych ostatnich może mieć szczególne znaczenie. Tworząc atrakcyjny szablon oferty masz większą szansę na sprzedaż niż gdyby był on niechlujny i nieczytelny. Dbając o swój wizerunek, zadbasz więc również o swoją sprzedaż. Indywidualne szablony dokumentów w systemie B2B pozwolą Ci także zachować obowiązujące w Twojej firmie standardy. Wdrożenie systemu B2B nie spowoduje konieczności rezygnacji ze stosowanych do tej pory wzorów dokumentów czy zaburzenia spójności wizualnej przedsiębiorstwa.


Materiały how-to

Jak przygotować szablony dokumentów w systemie B2B?

Z materiału dowiesz się:

  • jak utworzyć szablon dokumentu,
  • jak wybrać rodzaj i tryb tworzenia szablonu,
  • jak dodawać pola specjalne do szablonów.


Pozostałe możliwości dostępne w zakresie personalizacji systemu

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz