Kartoteki kontrahentów

Ważne dane w jednym miejscu


Kartoteki kontrahentów — spójna baza wiedzy


System Automico B2B pomoże Ci gromadzić wszystkie niezbędne informacje na temat Twoich kontrahentów. Co więcej, wszystkie te dane będą uporządkowane i dostępne dla Ciebie i Twoich pracowników w każdej chwili! Jakie dane pozwala przechowywać system Automico B2B? Kartoteki kontrahentów posiadają miejsce na informacje m.in. o osobach kontaktowych po stronie kontrahenta, adresach firmy i jej oddziałów, głównym opiekunie handlowym z Twojej firmy czy też o przynależności do określonej grupy cennikowej.

Kartoteki kontrahentów umożliwiają też oczywiście dostęp do finansów, wszystkich dokumentów wystawionych dla danego klienta czy przydzielonych mu rabatów. Dostęp do dokumentów i rabatów to nie wszystko – masz bowiem możliwość wystawiania z poziomu kartoteki nowych dokumentów i tworzenia nowych rabatów. Z tego miejsca możesz również ustalać indywidualne ceny na oferowane przez Twoją firmę produkty, edytować wysokość kredytu kupieckiego czy zablokować sprzedaż jednym kliknięciem.


Oszczędność czasu i bezpieczeństwoKartoteki kontrahentów w systemie B2B to przede wszystkim dobry sposób na zabezpieczenie danych. Przechowując je w jednym miejscu masz pewność, że nie zaginą. Co więcej, nie będziesz musiał tracić czasu na ich poszukiwanie — będą zawsze pod ręką!

Wyszukiwanie kontrahentówW ramach systemu Automico B2B dostępna jest także łatwa w obsłudze wyszukiwarka, która pozwoli Ci szybko znaleźć konkretnego kontrahenta lub też odfiltrować grupę kontrahentów spełniających określone cechy. Nie trać czasu, przebijając się przez setki klientów, kiedy możesz dotrzeć do interesujących Cię osób w kilka sekund!Weryfikacja kontrahentówAutomico B2B zapewni Ci także sprawną weryfikację klientów, którzy założyli konta w Twojej platformie. Jedno kliknięcie wystarczy, aby dodać nowo zarejestrowaną firmę do bazy kontrahentów lub też przeciwnie – odrzucić ją. Oczywiście istnieje także możliwość przeprowadzania operacji masowych, na wielu klientach jednocześnie. Zakładamy bowiem, że będziesz ich zyskiwał coraz więcej!Pozostałe możliwości dostępne w panelu handlowca

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz