Pulpit klienta

Zapewnij komfort Twoim klientomElastyczny pulpit klienta

Jak przystało na nowoczesny system B2B, Automico B2B posiada wbudowany pulpit klienta. Dla Twoich klientów pulpit to przede wszystkim zestawienie najważniejszych informacji – w jednym miejscu i w czytelnej formie. Jakie to informacje? Klient może sprawdzić między innymi:

  • informacje o współpracy między Waszymi firmami,
  • aktualny limit kredytu kupieckiego,
  • promowane produkty,
  • status złożonego zamówienia.

Pozwól swoim kontrahentom śledzić na bieżąco najważniejsze dla nich informacje!
Zarządzanie zawartością i wyglądem


A jakie możliwości pulpit klienta zapewnia Tobie? Przede wszystkim jest to możliwość swobodnej konfiguracji wyglądu i zawartości. To ty decydujesz, do jakich informacji mają dostęp Twoi klienci. Dbaj zatem o swoich klientów i udostępniaj im informacje adekwatne do ich potrzeb – o promocjach czy produktach, którymi zazwyczaj się interesują. Pamiętaj, że indywidualne podejście wiele znaczy dla Twoich klientów. Okaż je, odpowiednio personalizując pulpit.

Dokumenty kontrahenta

W Automico B2B Twoi klienci mogą mieć dostęp do dokumentów handlowych, które do tej pory wystawiła dla nich Twoja firma. Twoi kontrahenci mają także możliwość dokładnego przyjrzenia się każdemu z nich i poznania szczegółowych danych. Dane te są oczywiście w zautomatyzowany sposób pobierane z Twojego programu handlowego i na bieżąco uaktualniane.

Materiały how-to


Jak przygotować panel klienta?


Jak wysłać klientom dostęp do platformy B2B?

Pozostałe możliwości dostępne w panelu klienta

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz