FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat platformy B2B

Czy system B2B może być zainstalowany na moim serwerze?

Oczywiście! Nie ma żadnych przeszkód, aby nasz system B2B funkcjonował na Twoim serwerze. Jeśli dysponujesz własnym sprzętem, to istnieje możliwość, aby stworzyć środowisko dla systemu Automico B2B.


Czy system może być utrzymywany na waszym serwerze?

Tak! Jedna z wersji naszej oferty gwarantuje dostarczenie systemu wraz utrzymaniem. W tym przypadku jedyny element instalowany na Twoim serwerze to moduł integracji z Twoim programem handlowo-magazynowym (jeśli integracja jest potrzebna).


Z jakimi programami handlowymi możliwa jest integracja?

Oferujemy gotowe mechanizmy integracji danych z popularnymi programami handlowo-magazynowymi: Sage Forte, Sage Symfonia, Asseco Warpro WF-Mag, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL, Insert Subiekt GT.


Czy oferujecie wsparcie systemu?

Tak. Oferujemy kompleksowe wsparcie na różnych poziomach, dopasowanych do Twoich oczekiwań.


Jak bardzo system jest elastyczny?

Nasz system B2B pozwala na konfigurację w następujących obszarach: pulpit klienta, cechy produktów i filtry wyszukiwania, stany magazynowe, uprawnienia oraz panel administracyjny. Staramy się unikać tworzenia skrajnie zindywidualizowaych rozwiązań ze względu na potencjalnie wysokie koszty późniejszego wsparcia. Projekty o wysokim stopniu indywidualności realizujemy za pomocą systemu Aura Business.


Jakie są wymagania sprzętowe?

System wymaga wyłącznie odpowiedniego serwera z systemem operacyjnym Windows lub Linux (szczegółowa specyfikacja zależy od skali instalacji). Odpowiednio zoptymalizowane środowisko serwerowe można wynająć od nas. Do użytkowania systemu B2B na komputerze użytkownika wystarczy przeglądarka internetowa.


Czy wdrożenie jest skomplikowane?

Nie. Do rozpoczęcia pracy w domyślnie skonfigurowanej wersji systemu wystarczy instalacja i szkolenie. Oczywiście na Twoje życzenie możemy poszerzyć wdrożenie o dodatkowe usługi.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz