Platforma B2B w praktyce - vlog

Czyli jak prowadzić sprzedaż hurtową online


Co to jest platforma B2B?

Serdecznie witamy w kolejnym naszym vlogu, tym razem poświęconym tematyce oprogramowania przeznaczonego do sprzedaży online. Zaczynamy od zupełnych podstaw i odpowiadamy na pytanie, czym właściwie jest platforma B2B? Pochylimy się też nad kwestią tego, co warto o nich wiedzieć przed dokonaniem wyboru.

System B2B - dla kogo i jakie funkcje powinien posiadać?

Kolejny materiał na vlogu "Sprzedaż online z platformą B2B" poprowadzi dla Was Aleksandra Sobczyńska, Business Development Coordinator w Questy. W niniejszym odcinku dowiesz się, dla kogo właściwie przeznaczone są systemy B2B. Aleksandra opowie również, jakie powinny mieć funkcje, aby hurtowa sprzedaż online za ich pomocą była naprawdę skuteczna.

5 kroków skutecznego wdrożenia platformy B2B

Wdrożenie systemu B2B to wyzwanie dla firmy, pracowników i klientów. Jak dobrze wiesz, sam zakup nie gwarantuje sukcesu. W tym vlogu, Marta Kaźmierska, BDM Questy, przybliża pięć kluczowych kroków skutecznego wdrożenia platformy B2B.

Integracja B2B z ERP: Dlaczego warto integrować B2B z ERP

W kolejnym odcinku serii "Sprzedaż online z platformą B2B" omawiamy, jak odnieść sukces w hurtowej sprzedaży online. Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy, wyjaśnia dlaczego warto postawić na integrację platformy B2B z Twoim systemem ERP.
Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz