Platforma B2B dla dystrybucji hurtowej

Jakie branże wspiera?

Automico B2B to platforma przeznaczona do hurtowej dystrybucji towarów. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązanie, które jest stale rozwijane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Nasz system jest dopasowany do potrzeb kontrahentów w danej branży tak, aby sprostać jej wymaganiom i ułatwiać codzienną pracę przedsiębiorstw. Automico B2B na tle konkurencji wyróżnia: brak limitów, oferta funkcjonalna, szybkość wdrożenia, elastyczność i skalowalność rozwiązania oraz możliwości rozwojowe platformy.Przykłady branż, które wspiera Automico B2B


Branża artykułów biurowych i szkolnych

Artykuły biurowe są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie i placówce edukacyjnej - i nadejście ery wszechobecnej cyfryzacji wcale tego nie zmieniło. Rynek zbytu jest duży, ale jednocześnie przepełniony konkurentami. Dlatego wygrywają ci, którzy są w stanie obsłużyć klienta szybciej i taniej oraz na dłużej przywiązać go do firmy. Automico B2B jest tutaj nieocenioną pomocą, dlatego to odpowiednia platforma B2B dla branży artykułów biurowych i szkolnych.


Więcej o B2B w branży artykułów biurowych i szkolnych


Branża artykułów elektrycznych

System B2B w branży elektrycznej sprawdzi się głównie w hurtowniach elektrycznych, ale również u producentów tego rodzaju artykułów. Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na produkty z sektora elektrycznego, bardzo ważna jest możliwość tworzenia zamówień hurtowych online o każdej porze, a także dostęp do zapytań ofertowych oraz możliwość negocjacji cen.


Więcej o B2B w branży elektrycznej
Branża artykułów hydraulicznych i sanitarnych

Branża zajmująca się artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi to nie tylko producenci, ale także dystrybutorzy oraz właściciele sklepów z produktami tego typu. Najczęściej zgłaszanymi potrzebami w tej branży jest dostęp do aktualnej bazy dostępnych produktów oraz szybkie tworzenie ofert dla klientów końcowych.


Więcej o B2B w branży artykułów hydraulicznych
Branża artykułów kosmetycznych

Oprogramowanie B2B dla branży kosmetycznej sprawdzi się nie tylko w hurtowniach, ale również u producentów tego rodzaju towarów. Handlowcy pracujący w tej branży szczególnie podkreślają znaczenie stałego dostępu do aktualnych stanów magazynowych oraz indywidualnych cen. Umożliwia to im sprawne przekazywanie oferty produktowej klientom końcowym.


Więcej o B2B w branży artykułów kosmetycznych
Branża artykułów rolniczych

Branża rolnicza cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem. Dzięki wdrożeniu platformy B2B zyskasz wiele korzyści płynących z automatyzacji sprzedaży hurtowej. Spersonalizowana oferta produktowa oraz panel klienta zapewnią Twoim klientom komfort podczas korzystania ze sklepu. Oprócz tego będą mieli stały dostęp do faktur i rozliczeń oraz wygodny sposób składania zapytań ofertowych i zamówień hurtowych w trybie online w każdej chwili.


Wiecej o B2B w branży artykułów rolniczych
Branża artykułów weterynaryjnych

Ze względu na dużą konkurencyjność, która cechuje branżę weterynaryjną, należące do niej przedsiębiorstwa szukają wszelkich sposobów na obniżenie kosztów. To jeden z niewielu sposobów na to, by zyskać przewagę nad konkurentami. Dobra platforma B2B dla branży weterynaryjnej oznacza przede wszystkim znacznie skrócony proces obsługi klienta - i takie właśnie jest Automico B2B.


Wiecej o B2B w branży weterynaryjnej
Branża rozwiązań audio i video

Wymagająca branża rozwiązań audio i video potrzebuje przede wszystkim spersonalizowanej oferty produktowej dla klienta oraz atrakcyjnej formy prezentacji towarów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w tej branży niezwykle ważne jest indywidualne podejście do klienta. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć elastyczną platformę B2B dla branży rozwiązań audio i video.


Więcej o B2B w branży audio-video
Branża chemii gospodarczej

Platforma B2B w branży oferującej chemię gospodarczą zapewnia stały dostęp do aktualnej oferty produktowej i umożliwia samoobsługę klienta podczas składania zamówień. Dla mobilnych handlowców najważniejszy jest stały dostęp do informacji o aktualnych rabatach i promocjach. Podkreślają również przydatność funkcji przesyłania do centrali zamówień w imieniu klienta.


Więcej o B2B w branży chemii gospodarczej
Branża elektronarzędzi

Automico B2B sprawdza się także w branży elektronarzędzi. Wspiera hurtowników automatyzując obsługę klienta B2B. Upraszcza i przyspiesza proces składania oraz obsługi zapytań ofertowych i zamówień. Dzięki funkcji ogłoszeń umożliwia przesyłanie kontrahentom treści takich jak testy urządzeń czy informacje o promocjach.


Więcej o B2B w branży elektronarzędzi
Branża elektroniki użytkowej

Platforma B2B dla branży elektroniki użytkowej zapewnia dostęp do kartotek kontrahentów wraz z historią współpracy. Umożliwia ponadto szybkie składanie zamówień hurtowych oraz wygodne ofertowanie klienta końcowego.


Więcej o B2B w branży elektroniki użytkowej

Branża materiałów budowlanych

Platforma B2B pomoże zwiększyć sprzedaż hurtową w firmię z branży materiałów budowlanych. System zapewnia użyteczne w codziennej pracy funkcje. Są to między innymi: spersonalizowana oferta produktowa, czy zarządzanie uprawnieniami pulpit klienta. Opróćz tego każdy klient będzie mógł złożyć zamówienie o każdej porze co znacznie usprawni pracę firmy.


Więcej o B2B w branży materiałów budowlanych
Branża oświetleniowa

System B2B dla branży oświetleniowej wspomoże nie tylko producentów artykułów oświetleniowych, ale również hurtownie elektryczne oferujące tego typu produkty. Jako główne atuty platformy najczęściej wskazywane są integracja z programem handlowo-magazynowym oraz sprawna obsługa zamówień hurtowych. Jednym z celów wdrożenia platformy jest umożliwienie klientom składania zamówień o każdej porze.


Więcej o B2B w branży oświetleniowejBranża spożywcza

Dobra platforma B2B dla branży spożywczej powinna przede wszystkim radzić sobie z dynamicznie zmieniającą się ofertą. Dynamika ta jest cechą szczególną tej branży, podobnie jak jej wysoka konkurencyjność. Automico B2B jest przygotowane na to wyzwanie. Ponadto umożliwia handlowcom tańsze i szybsze obsługiwanie klientów, przez co firma ma realną szansę wyrobić sobie przewagę konkurencyjną.


Wiecej o B2B w branży spożywczej
Branża sprzętu sportowego

W obecnych czasach sport staje się coraz bardziej popularny, dlatego jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne firmy zajmujące się tą branżą. Platforma B2B dla branży sprzętu sportowego pozwoli zdobyć przewagę konkurencyjną nad pozostałymi firmami. Zarówno hurtownie sportowe, jak i sklepy ze sprzętem sportowym docenią wsparcie dla handlowców pracujących w terenie. Dzięki temu klienci, którzy wolą pozostać przy tradycyjnym składaniu zamówień - mają taką możliwość.


Więcej o B2B w branży sprzętu sportowego
Branża zabawek i artykułów dziecięcych

Popyt na zabawki i produkty dziecięce zawsze był, jest i będzie. Tego można być pewnym. Dobrym rozwiązaniem może być zatem pozyskanie klientów w postaci hurtowni zabawek oraz sklepów z artykułami dla dzieci. Automico B2B to platforma, której celem jest zwiększenie sprzedaży hurtowej w Twojej firmie. Jako główne atuty platformy najczęściej wskazywane są integracja z programem handlowo-magazynowym, sprawna obsługa zamówień hurtowych oraz umożliwienie klientom składania zamówień o każdej porze.


Więcej o B2B w branży zabawek i artykułów dziecięcych

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz